Rüyada Hamile Görmek Ne Demek, Yorumu

Rüyada Hamile Görmek Ne Demek, Yorumu
Rüyada Hamile Görmek Ne Demek, Yorumu

Rüyada hamile görmek, gördüğünüz kişinin cinsiyetine, yakınlık durumuna, yaş grubuna ve rüyanın şekline göre tabir edilmesi gerekir. Rüyada hamile görmek ile ilgili tüm ayrıntıları detaylarıyla yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Rüyada Hamile Görmek

İmam Nablusî’ye göre rüyada hamile görmek mal kazanmaya, insanlardan övgü almaya işarettir. Rüyada hamile görmek rüyayı görenin sabırlı bir kimse olup sabrının mükafatını göreceğine de işaret eder. Rüyayı gören, çektiği sıkıntıların sonunda hayal ettiği ya da hayalini dahi kuramadığı nice güzel şeylere erişecektir.

Rüyada hamile kadın görmek, çocuk sahibi olmak isteyenler için çocuk sahibi olacaklarına dair bir müjde de olabilir. Hamile kadının evinin kapısının önünde oturduğunu görmek, müjdeli haberler beklemekle tabir olunur. Çünkü çocuk dünyaya geleceği zaman, insanlar doğumhanenin kapısında beklerler.

Rüyada hamile görmek bazen de hamilelerin yaşadığı birtakım sıkıntıları yaşamakla tabir edilir. Mesela rüyayı görenin midesi bozulup sürekli mide bulantısı yaşayabilir. Yahut rüyayı görene sürekli uyku hali isabet edebilir. Bir rahatsızlık sebebiyle rüyayı görenin karnı şişebilir. Bu sıkıntıları yaşayan kimseler, kendilerini hamilelere benzeterek rüyada hamile olduklarını görebilirler. Çünkü bilinçaltımızın gördüğümüz rüyalarla derinden bir ilişkisi vardır.

Rüyada Hamile Görmek
Rüyada Hamile Görmek

Rüyada bebek görmek yorumu için tıklayın.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

İmam Nablusî’ye göre, bir kadının kendisini rüyasında hamile olarak görmesi; vazifelerini yapan sorumluluk sahibi bir kadın olduğuna delalet eder. Hamile olmayan kadının kendini hamile olarak görmesini, bazı tabir alimleri yapacağı mutsuz evliliğe delalet saymışlardır. Eğer rüya sahibi zaten hamileyse bu rüya hamileliğinin güzel geçeceğini ve sağlıklı bir çocuk doğuracağını müjdeler.

Ebû Said’e göre bu rüyayı erkek görürse, yaşayacağı birtakım üzüntülere işarettir. Bunun aksine bazı tabirciler bu rüyayı kadın da görse erkek de görse, karnın büyüklüğü oranında mal elde edeceklerine yormuştur. Zira hamilelik, kadını da erkeği de mutlu eden bir olaydır. Rüya tabir eden alimlerden Kirmanî de bu alimlerle aynı görüştedir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Bekar

Rüyada bekar kızın kendini hamile olarak görmesi, kendisi sebebiyle ailesine gelecek üzüntülere işaret eder. İmam Nablusî’ye göre bu kızın oturduğu yerde yangın veya soygun gibi kötü bir olay meydana gelecektir. Ayrıca bu rüya, bu genç kıza cinlerin musallat olacağı yönünde bir uyarı da olabilir.

Rüyada İkiz Bebeklere Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada ikiz bebek sahibi olacağını görmek, herkese nasip olmamış nimetlere erişeceği anlamına gelir. Bu rüya, malın çokça artması nedeniyle bunların yükümlülüğü konusunda sıkıntı çekmeye de işaret eder. Ancak bu çabanın sonunda kişiyi rahat bir hayat beklemektedir. Rüyada ikiz bebeklere hamile olduğunu görmek, başkalarının kendisini kıskanmasına da işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Hamile Olarak Görmek

Bu rüyada sevdiği bir dostunun çektiği sıkıntılardan sonra çok mutlu olacağına dair işaret vardır.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Bir erkeğin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi, İmam Nablusî’ye göre insanlardan sakladığı büyük bir sıkıntı yaşadığına işaret eder. Eğer ilim sahibi bir adam rüyasında hamile olduğunu görürse, bu rüya ilminin daha da artacağına işarettir. Birtakım ürünler imal eden kimse bu rüyayı görürse,  bir aleti ilk defa onun icat edeceği anlamına gelir. Erkeğin hamile olması, bazen de problemlere ve düşmanlıklara delalet eder.

Bazen de bu rüya aşk acısı çekmeye veya susuz kalmaya işarettir. Rüyada hamile erkek, bazen de kadın ve erkekleri bir mekanda bir araya getiren kimseye delalettir. Çiftçiler için bu rüya tarıma elverişli olmayan yerlerde tarım yapmaya işaret eder. Hamile erkek, evine hırsız girmesine ya da evinde önemli bir şey gizlemeye delalettir. Bu rüya bir eşyayı çalıp bir yerde saklamaya da işaret eder.

İmam Nablusî bu rüyayı iple kendini boğmaya ya da kendisini ilaçla zehirlemeye de yormuştur. Ayrıca “Bu rüya, kendinden üstün gördüğü, yabancı kimselerin yanına defnedilmesine de işaret eder.” demiştir. Bu zata göre, rüya sahibinin yalan ahlakı vardır ve bozuk inançlarını gizlemektedir.

Rüyada Birini Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, eğer hamile kadını tanımıyorsa üzüntüye uğramaya, bunalım yaşamaya ve gizli işler yapmaya işaret eder.

Rüyada Yabancı Birini Hamile Görmek

Yabancı ırka mensup bir kadını hamile görmek, dolar veya euro gibi paraların değerinin artacağına işaret edebilir. Bu rüya kişinin hiçbir anlamadığı halde yabancı ülkelere seyahat etmesine de işaret edebilir.

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Başkasını hamile olarak görmeniz, bu kişi tanıdık bir kimse ise o kişinin kimseye söyleyemediği birtakım problemleri olduğuna delalettir. Bu kimse bir yatırım yaparak sıkıntılı bir sürece girmiştir. Ancak daha sonra yaptığı yatırımla oldukça kar edecektir. Tanımadığınız bir hamile görmeniz ise, bu anlatılanların sizin yaşayacağınız durumlar olduğuna işaret edebilir.

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Duymak

Bu rüya bir dostunuzun sıkıntılarına vakıf olacağınız anlamına gelir. Başkasının hamile olduğunu duymanız, çevrenizde yardım etmeniz gereken kişiler bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Kardeşini Hamile Görmek

Rüyada kardeşinin hamile olduğunu görmek, kardeşinin maddi veya manevî anlamda sıkıntıları olduğuna işarettir. Bu tabir kardeşinin gerçek hayatta hamile olmak gibi bir düşüncesi olmaması halindedir. Aksi halde bu rüya, kardeşinin bebeği olacağına dair bir müjde olabilir.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Kendi annesinin hamile olduğunu görmek, annesinin kendisinden ilgi beklediğine çünkü birtakım problemleri olduğuna işaret eder. Bu rüya, kişinin hiç beklemediği üzüntü veya sevinçlerle karşılaşacağına da yorulur.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Çocuk beklentisi olmayan bir erkeğin karısını hamile olarak görmesi, sahip olmak istediği nimetlere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Rüyada evli olan kızını hamile olarak görmek, bir torun müjdesi olabilir. Ancak bu genellikle mübarek günlerde ve zamanlarda görülebilecek bir rüyadır. Bekar olan kızını hamile olarak görmek ise, kızı sebebiyle yaşayacağı bazı üzüntülere işaret eder. Rüyayı görenin evine hırsız girebilir veya evinde yangın çıkabilir.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Kıskanmak

Tanıdığınız bir kimsenin hamile olduğunu görüp kıskanmanız, etrafınızda büyük işler başarmış kimselere duyduğunuz özenci gösterir. Evlat sahibi olmak isteyenlerin bu rüyayı görmesi ise, bilinçaltı kaynaklı bir rüya olabilir.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Sevinmek

Rüyada hamile görmek ve buna sevinmek, bir yakınınızın başladığı yeni bir işin ona hayır getireceğini düşünüp sevinmenize işarettir. Bu rüya yakınlarınızın kazanacağı mal ve mevki sayesinde, sizin de menfaatlenecek olmanıza da yorulur.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Kutlamak

Bu rüya, sevdiklerinizin yaşadığı sıkıntılar sonunda, Allah’ın onlara vereceği mükafatı hatırlatarak onları teselli etmenize işaret eder.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Hediye Almak

Bu rüya hediye aldığı hamilenin bir yakınına kızının veya akrabalarından bir kızın nişanlanmasına işaret eder. Eğer hamile olarak gördüğünüz kadın, dargın olduğunuz bir kimseyse; verdiğiniz hediyenin güzelliği bu kimseyle barışacağınızı gösterir.

Rüyada Başkasını Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Hamile bir kadının erkek çocuğa hamile olduğunu görmek, bu kadının kız doğuracağına işarettir. Hamile olmayan kadının erkek çocuğa hamile olması ise, kendisine ağır gelen bir şeylerle imtihan olmaya, ancak sonunda rahata kavuşmaya işarettir.

Rüyada Başkasını Kız Çocuğuna Hamile Görmek

Bir kimseyi kız çocuğuna hamile görmek, hapiste veya bunalımda olan kimseye işaret eder. Hamile bir kadını kız çocuğuna hamile görmek, bu kadının oğlu olacağına işarettir.

Rüyada Başkasını İkiz Bebeğe Hamile Görmek

Bir başkasını ikiz bebeğe hamile olarak görmek, bu kimsenin hem dünyasının hem ahiretinin mamur olacağına işarettir. Ancak bunun öncesinde bu kimseyi birtakım zorluklar beklemektedir.

Rüyada Hem Kendini Hem Başkasını Hamile Görmek

Gördüğünüz bu rüyadaki diğer kişi, tanıdığınız bir kimseyse; yaşayacağınız ortak sorunlar sebebiyle yakınlaşacağınıza işarettir. Birbirinize dert arkadaşı olmanın sonucunda, birlikte güzel günler göreceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Yaşlı Birini Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, eğer yaşlı biri hamile görülüyorsa bazen ümidini kestiği şeyden tekrar ümitlenmeye işaret eder. Bazen de boş kuruntularla sonu gelmeyecek bir işe yatırım yapmaya işarettir.

Rüyada Başkasını Hamile Elbisesi Giymiş Olarak Görmek

Bu rüya rahat bir yaşam sürdüğü halde insanlara kendini sıkıntılar içerisinde gösteren kişiye işaret eder. Hamile olması muhtemel bir kişiyi bu şekilde görmek, bu kişinin saklamaya çalıştığı bir sırrı olduğuna veya gebe olduğuna işaret eder.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Koşarken Görmek

Bu rüya gördüğünüz kişinin sıkıntılarına rağmen mücadeleyi terk etmediğine işaret eder.

Rüyada Başkasını Hamilelik Sancısı Çekerken Görmek

Bu rüya, kişinin veya rüyada gördüğü kimsenin elde etmek istediği şeyler için çekeceği zahmetlere delalettir.

Rüyada Başkasını Hamilelik Alışverişi Yaparken Görmek

Rüyada bebek için alışveriş yapan hamile kadın görmek, henüz gerçekleşmemiş bir iş için yatırım yapmaya ve zararı göze almaya işaret eder.

Rüyada Başkasının Hamile Haberini Almak

Başkasının hamile olduğunu haber almak, sevdiği bir kimse ise kişinin mutlu olacağı yahut tersine üzüleceği olaylara işaret eder.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Çalışırken Görmek

Tanıdığı bir kimseyi hamile olduğu halde çalışırken görmek, bu kimsenin hırslı ve sorumluluk sahibi bir kimse olduğunu gösterir.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Evlenirken Görmek

Bu rüya insanları aldatan ve hatalarını örtbas etmeye çalışan kimseye yorulur.

Rüyada Hamile Görmek Ne Demek
Rüyada Hamile Görmek Ne Demek

Rüyada Hamile Biriyle Tanışmak

Hamile biriyle tanışmanız, sorumluluklarını bilen ve yerine getiren kadınla tabir olunur.

Rüyada Hamile Birini Doğururken Görmek

Rüyada hamile görmek, eğer doğurursa sıkıntılardan sonra rahatlamaya işarettir.

Rüyada Hamile Birini Hastaneye Yetiştirmek

Bu rüya sorunları olduğunu bildiğiniz kişilere yardım etmeniz manasına gelir.

Rüyada Hamile Kaldığını Öğrenmek

Rüyada hamilelik belirtileri görmeniz ve hamile kaldığınızı öğrenmeniz, yeni sorumluluklar almaya ve bu sayede istediklerini elde etmeye işaret eder.

Rüyada Başkasını Hamile Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya hamile kalmak isteyenlerin bu isteğe kendilerini fazla kaptırdıkları konusunda bir uyarıdır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve Doğurmak

Bu rüya mübarek zamanlarda görülürse, çocuk sahibi olmaya ya da bir müjdeye işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Bu rüya tersine yorularak kız çocuğuyla tabir edilir.

Rüyada Ergen Kız Çocuğunun Hamile Olduğunu Görmek

Ergen kız çocuğunu rüyada hamile görmek , kızın annesine vereceği sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Bakire Birini Hamile Olarak Görmek

Rüyada hamile görmek, bakire biri hamile görülüyorsa rüya ailesinin onun yüzünden yaşayacağı problemlere işarettir. Üstelik bu problemler, hafife alınacak problemler değildir.

Rüyada Kısır Kadının Hamile Olduğunu Görmek

Bu rüya kış bitip bahar gelmesine ve ağaçların çiçek açmasına işaret eder. Ayrıca ummadığı yerden gelecek rızıkların da temsilcisi olan bir rüyadır.

Rüyada Hamile Kişinin Ağzından Çocuk Doğurduğunu Görmek

Alimler, ağızdan çocuk doğurmayı ölümle tabir etmişlerdir.

Rüyada Hamile Erkeğin Çocuk Doğurduğunu Görmek

Erkeğin doğurması, bir adamın sakladığı sırların ortaya çıkacağı manasına gelir.

Rüyada Kısır Bir Kadının Kendini Hamile Olarak Görmesi

Bu rüya bazen bilinçaltı rüyası olsa da ümidini kestiği yerden gelecek rızıklara da işaret edebilir.

Öğrencinin Rüyada Kendisini Hamile Görmesi

Rüyada hamile görmek, rüyayı gören öğrenci ise ve kendisini hamile görmüşse, bilgilerinin artacağına işaret eder.

Esnafın Kendisini Rüyada Hamile Görmesi

Esnaf için kendisini rüyada hamile görmek , rakiplerinin satmadığı bir ürünü satarak kâr elde edeceğine işarettir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek üzerine alacağı sorumluluklara delalet eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.