Rüyada Araba Görmek, Araba Sürmek Yorumu

Rüyada Araba Görmek, Araba Sürmek Yorumu
Rüyada Araba Görmek, Araba Sürmek Yorumu

Rüyada Araba Görmek

Rüya yorumcuları genelde rüyada araba görmek konusunda tedirgin yorumlar yapar. Gerçi rüyada görülen arabanın çeşidine göre yorumlar farklılaşsa da rüyada araba görmek pek de hayra yorulmaz. Örneğin, kendisini rüyada bir otomobilin içinde gören kişinin, polisle ilgili olarak başının derde düşeceği, ancak bir süre sonra suçsuzluğu anlaşılarak serbest bırakılacağı söylenir. Ya da rüyada at arabası görmek, rüya sahibinin sağlık sorunları yaşayacağına, el arabası görmek iş yaşamında bazı güçlükler yaşanacağına veya bir çocuk arabası görmek maddi sıkıntılar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada araba görmek konusunda iyimser yorumlar yapan yorumcular da yok değil. Az sayıda bir kısım yorumcuya göre rüyada araba görmek, bu rüyayı gören kişinin nafakasını çıkarmak ve geçimini sağlamak konusunda yeni önlemler alacağı anlamına gelir.

Yine az sayıdaki yorumculara göre rüyasında bir arabaya bindiğini ve arabada başka kimselerin de olduğunu gören kişi, iş yaşamında veya yakın çevresinde bulunan insanlara yakında hükmetmeye başlayacak demektir. Bazı yorumculara göre de yakında hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek, genel olarak rüya sahibinin iş yaşamında başarılı olacağı, ve çalışmalaının takdir göreceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi yakın bir zamanda işinde yükselecek ve kazancı artacak demektir. Genel olarak rüyada araba sürmek iyi yorumlanır ancak bir kısım yorumculara göre bu rüya, rüya sahibinin farkına varmadan yapacağı davranışlar yüzünden bazı ufak tefek problemler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada araba sürmek, bu rüyayı gören kişi işte karşılaştığı sorunların üsteinden geleceği, eğer ticaret ile uğraşıyorsa, yakında sevdiği bir arkadaşı ile bir işe girişeceği ve bu işte isabetli adımlar atarak büyük kazançlar elde edileceği şeklinde yorumlanır.
Bazı yorumculara göre bu rüya, bekar kişiler için yakında hayırlı bir kısmet bulacağı ve dünya evine gireceği anlamına gelir.

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Araba Görmek

Rüyada para görmek yorumu için tıklayın.

Rüyada Araba Kullanmak

Rüyada araba kullanmak, rüya sahibinin yaşamında bir değişiklik arayışında olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin, iş yaşamında veya sosyal yaşamında bir değişiklik yapma ihtiyacında olduğu ve yakında bu yönde somut adımlar atacağı şeklinde yorumlanır. Eğer bu rüyayı gören kişi, arabayı kendisi kullanıyorsa, yaşamın kontrolü kendi elinde olacak demektir. Ama arabayı kullanan kişi bir başka kişi ise bu durumda yaşamındaki gelişmeler bir başkasının kararına veya yönlendirmesine bağlı demektir.

Rüyada Araba Almak

Rüyada yeni bir araba aldığını görmek, rüya sahibinin yaşamında yeni şeyler olacağının habercisidir. Bu yenilikler, yeni bir işe girişmek veya bir iş değişikliği yapmak, yeni bir eve taşınmak veya gerçekten bir araba almak şeklinde olabilir.

Bazı yorumculara göre rüyada araba almak, rüya sahibinin duygu dünyasında yenilikler olacağına da işaret eder. Rüya sahibi bekar ise güzel bir kısmetinin çıkacağı, evli ise belki de bir bebeğinin dünyaya geleceği şeklinde yorumlanır.

Bir kısım yorumcular rüyada alınan arabanın rengine göre farklı yorumlar yapar. Örneğin beyaz bir araba alınıyorsa, rüya sahibinin çok istediği bir işe veya eve kavuşacağına, koyu renkli bir araba alınıyorsa, rüya sahibinin çok istediği birşeye sahip olmak için daha fazla çalışmak zorunda kalacağına işaret eder.

Ancak rüyada alınan araba eski bir araba ise, rüya sahibinin yakın zamanda yanlış kararlar aldığı ve yanlış adımlar attığı şeklinde yorumlanır. Eski bir araba almak ve bu arabayı kullanmak, rüya sahibinin yakında sıkıntılı durumlar yaşayacağının habercisidir.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

Rüyada araba görmek, görülen araba beyaz ise, iş yaşamında ve sosyal yaşamında yaşanan sıkıntılı günlerin artık geride kaldığı, uzun süredir beklenen huzurlu günlerin yakın olduğu ve bu çabalar sırasında yaşanan stres ve yorgunluğu atmak üzere yakında güzel bir tatile çıkılacağı söylenir. Bazı yorumculara göre rüyada beyaz araba görmek kişinin yakında emekli olacağı ve arzuladığı sakin bir kasaba yaşamına kavuşacağı şeklinde yorumlanır.
Rüyasında beyaz arabaya binen kişinin, iş ve aile yaşamında iyi ve hoşgörülü bir kişi olduğu, insanlar tarafından çok sevildiği ve saygı gördüğü şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi eğer beyaz arabayı kullanıyorsa, çok iyi ve olumlu adımlar atacak ve yaşamında güzel gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Siyah Araba Görmek

Rüyada siyah araba görmek, rüya sahibinin işinde gösterdiği başarılar yüzünden hak ettiği mevkilere yükseleceğinin, büyük maddi kazançlar elde edeceğinin ve çevresinden daha fazla saygı göreceğinin habercisidir. Rüyada siyah araba görmek ve kullanmak, rüya sahibinin işinde azimli olduğuna ve refahı için çok mücadele ettiğine, gece gündüz çalıştığına işaret eder. Rüyasında siyah bir araba alan kişinin, geleceği ile ilgili olarak isabetli kararlar alacağı ve yakında üst makamlara terfi edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mavi Araba Görmek

Rüyada mavi araba görmek, rüya sahibinin iş yaşamında hedeflerine bir adım daha yaklaşacağına ve güzel gelişmelerin olacağına işaret eder. Mavi bir arabaya sahip olmak, iş hayatında terfi alınacağı ve çevredeki insanlardan takdir görüleceği şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı göre kişinin mal varlığının artacağı, ihtiyaçlarının kolayca karşılanacağı ve maddi refaha kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Bir işte çalışan veya kendi işini yapan kişiler, kendini kanıtlayacak ve büyük başarılar elde edecek demektir.

Bir kısım yorumcular, rüyada mavi araba görmek konusunda, kişinin çevresinde, kendisini kıskanan kişilerin bulunduğunu ve bu kişilerin, yeri geldiğinde ayağını kaydırmaya çalışacağını söylerler. Buna rağmen rüya sahibi, çevresindeki insanlara karşı kırıcı olmamaya ve yapıcı olmaya çalışıyor demektir. Ancak bu durumun devam etmesi halinde bundan rüya sahibi zarar görecek demektir. Bu rüyayı gören kişilerin dikkatli olmaları söylenir.

Eğer bu rüyayı gören kişi mavi bir arabayı satın almışsa, bu durum iş yaşamında büyük fırsatların çıkacağına ve büyük başarıların elde edileceğine işaret eder. Rüya sahibi işinde terfi edecek veya ticaret yapıyorsa yeni iş anlaşmaları yapacak demektir.

Rüyada Yeşil Araba Görmek

Rüyada yeşil araba görmek, iş hayatına fazlası ile kendini kaptırmış veya sınavlar ve dersler yüzünden fazlası ile bunalmış ve sosyal ilişkilerden çok fazla uzak kalmış kişinin yaşamının yeniden hareketleneceğinin habercisidir. Rüyada yeşil araba görmek, inançlı yorumcular tarafından bu rüyayı gören kişin hayır işleri yapmaya başlayacağı, güzel ameller işleyeceği ve içinin huzur bulacağı şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumculara göre rüyasında kendisini yeşil bir araba kullanırken gören kişinin, iş ve aile yaşamında oldukça sıkıntılı bir dönem geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada araba kazası görmek, genelde iyiye yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin yaşamında kendisini mutlu edecek olayların ve heyecanların yaşanacağının habercisidir. Bu rüya kişinin yaşamında değişikliklere ve yeniliklere işaret eder. Beklentiler, rüya sahibinin iyiliği ile sonuçlanacak ve yaşamın seyri iyi yönde gelişecek demektir. Rüyada araba kazası görmek genelde birden ortaya çıkacak güzel olayların habercisidir.

Rüyada Araba Çarpması

Rüya yorumcuları, rüyada araba çarpması görmek konusunda iyimser yorumlar yaparlar. Bu rüya genelde rüya sahibinin yaşamında heyecan ve mutluluk verici olayların olacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüya her zaman değişim ve yeniliklerin habercisidir. Rüyada bir arabaya çarpmak, bu rüyayı gören kişinin atacağı adımlarda ve aldığı kararlarda titizlik göstereceği ve üzerinde çalıştığı işlerin kendisine ve aile yaşamına şans getireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayalini kurduğu gelir düzeyine ve mutlu bir yaşama çok geçmeden kavuşacağına inanılır.

Rüyada araba görmek, rüyasında kendisine bir arabanın çarptığını ve bu kazada öldüğünü gören kişinin, iş veya aile yaşamında yakında bir bunalıma düşeceği yorumlanır. Bu kişi eğer bir takım problemlerle boğuşuyorsa, bir süre daha bu sıkıntılarından kurtulamayacak demektir. Eğer rüyasında bir trafik kazasından kurtulduğunu görmüşse, bu kişi gerçek yaşamda bir takım problemler ile uğraşacak ama bunların üstesinden kolayca kurtulacak demektir.

Rüyada Eski Araba Görmek

Rüyada eski araba görmek konusunda yorumcular birbirinden farklı yorumlar yaparlar. Yine de en fazla karşılaşılan yorum, rüya sahibinin iş yaşamında saygın bir konuna geleceği şeklindedir. İşinde terfi edecek, yönetici pozisyonlara yükselecek ve giderek daha başarılı olacak demektir.

Rüyasında eski bir arabaya binen kişi, kendi içinde bazı problemlerle mücadele ediyor ancak bir türlü çıkış yolu bulamıyor, ayrıca bu problemlerini kimse ile de paylaşamıyor demektir. Bu durumun sonunda kendisini hasta bile edeceği söylenir. Rüyasında eski bir arabadan inen kişinin ise, başkasından yardım almadan bütün sıkıntılarından kurtulacağı ve maddi rahatlığa kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski araba görmek ve kullanmak, bu rüyayı gören kişinin bir dönem sıkıntılı günler geçireceği ama bundan çabuk kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Lüks Araba Görmek

Rüyada lüks araba görmek, yorumcular tarafından arabanın markasına ve modeline bağlı olarak farklı yorumlanır. Ancak genel olarak bu rüya rahat bir işe, kolay kazanılan paraya ve yaşanacak çok güzel bir olaya işaret eder. Bu rüya huzurlu bir yaşamın habercisidir. Rüyada lüks araba görmek rüya sahibinin içinden çıkamadığı problemlerden kısa zamanda kurtulacağına işaret eder.

Bazı yorumcular ise bu rüyayı, soyun devam edeceği ve giderek genişleyeceği şeklinde yorumlar. Bu rüya, ferahlığa, zenginliğe, çalışılan işte yükselmeye, ticaret yapanlar için rakiplerinden üstün duruma gelmeye yorumlanır.

Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek

Rüyada araba sürdüğünü görmek, rüya sahibinin ün ve saygınlık kazanacağına işaret eder. Rüyada araba sürdüğünü görmek ile ilgili yapılan bütün rüya yorumlarının aksine, bu rüyayı gören kişinin çok kısa zamanda büyük bir varlığa kavuşacağı söylenir. Rüyada araba kullanmak, aynı zamanda iş yerinde alınacak bir terfiye veya rüya sahibi işyeri sahibi ise yapılacak hayırlı bir görüşmeye de yorumlanır.

Rüyada araba görmek, araba süren kişi eğer bütün ailesini araba içinde görmüşse, bu durum sıkıntılı bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Bu haber uzaktan tanınan bir kişinin ölüm haberi de olabilir.

Bu arada eğer rüya sahibi, geceleyin araba sürdüğünü görmüşse, bu rüya genelde kötüye yorumlanır. Bu gece yolculuğu ile birlikte kalabalık bir ortam da görülmüşse, bu rüya kötü şeylerin olacağına işaret eder.

Rüyada Araba Aldığını Görmek

Rüyada araba aldığını görmek, rüya sahibinin çok kısa süre içinde bütün varlığının elinden çıkacağı şeklinde yorumlanır. Ancak rüya sahibi yeni aldığı arabada bir de bebek görmüşse, bütün yorumcular bu rüyayı hayırlı bir rüya olarak yorumlar ve rüya sahibinin neslinin kuşaklar boyu devam edeceği şeklinde yorumlar. Aynı zamanda rüya sahibi gelecek nesillere yetecek kadr bir zenginlik elde edecek demektir.

Rüyada araba aldığını görmek, eğer alınan araba sıfır ise, bu rüyayı gören kişinin bir iş değişikliği yapacağı, evini değiştireceği, hatta bir araba alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada sıfır araba almak çoğu zaman gönül ilişkilerinde yaşanacak bazı yeniliklere de işaret eder. Bazı yorumcular sıfır araba almanın, aileye katılacak yeni bir bebeğin habercisi olduğunu söyler.

Rüyada araba görmek, araba sıfır olmasa da rüyada yeni araba almak, rüya sahibinin vermiş olduğu sözü tutacağına ve hayırlı işler yapacağına da yorumlanır.

Rüyada Arabanın Tekerinin Patlaması

Genelde rüyada araba lastiği görmek, rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği ama bu sıkıntıdan çabuk kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada arabanın tekerinin patlaması ise bütün yorumcular tarafından rüya sahibinin sevinçli bir haber alacağı, mutlu olacağı ve önündeki günlerde güvenli ve dingin bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kendi işini yapıyorsa, yakın zamanda para kazandıracak anlaşmalar yapacağı veya yeni iş alanlarına yöneleceği düşünülür.

Çok az yorumcu tarafından bu rüya, maddi sıkıntılar yaşanacağı, üzüntülü günler geçirileceği ve huzurun kaçacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Araba Sürmek
Rüyada Araba Sürmek

Rüyada hamile görmek yorumu için tıklayın.

Rüyada Araba Kaybolması

Rüyada araba görmek, arabanın kaybolduğu görülüyorsa, bu rüyayı gören kişinin düşüncesiz bir şekilde bazı kararlar alacağı, kendisi ve ailesini güç durumda bırakacak yanlış adımlar atacağı ve bundan zarar göreceği şeklinde yorumlanır. Bu düşünmeden atılacak adımlar huzur kaçıracak, sıkıntı yaratacak ve sonradan bunun bedeli fazlası ile ödenecek demektir. Rüyada araba kaybolması rüya sahibinin işlerinin bozulacağı, aile içinde anlaşmazlıklar çıkacağı ve maddi problemler yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Birçok yorumcuya göre rüyasında arabasını kaybeden kişinin elinden bir miktar para çıkacak, çevresine borçlanacak ve bu borçlar yüzünden sıkıntı yaşayacak demektir.

Rüyada Taksi Görmek

Rüyada taksi görmek, genel olarak rüya sahibinin işlerinin hızlı ve kolay bir şekilde yoluna gireceği şekline yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde akıllı ve kendisine yol gösteren kişiler bulunduğu, bu kişilerden çok destek göreceği, bu sayede problem yaratan işlerin üzerinden kısa sürede geleceği ve başarılı sonuçlar elde edeceği söylenir.

Rüyasında kendisini taksi şoförü olarak gören kişinin, yakın gelecekte işlerinin ters gideceği, zarar etmese bile beklenen kazancı elde edemeyeceğ, hatta zarar edebileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir taksiye binerken görülmesi, rüya sahibinin tezcanlı bir kişi olduğu, giriştiği işlerde aceleci davrandığı ve genelde işlerinin zamanında önce bitirdiği şeklinde yorumlanır.
Buna karşılık rüyada bir taksiden inerken görülmesi, yorumcular tarafından pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin işlerinin ters gideceği ve başarısızlıklar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek, rüya sahibinin yakın çevresindeki kişilerle bazı anlaşmazlıklar yaşayacağının, yanlış anlaşılmalar olacağının ve bu nedenle bazı tatsızlıkların yaşanacağını habercisidir. Bu arada rüyada otobüs görmek bir yolculuk yapılacağına da işaret eder. Bu yolculuk uzun veya kısa mesafeli olabilir. Genelde rüyada görülen otobüs, yol olarak yorumlanır.

Bazı yorumculara göre rüyasında otobüs ile uzun bir yolculuk yapan kişinin haksız bir yalana maruz kalacağına işaret eder.

Eğer rüyada görülen otobüste çok yolcu varsa bu durum, bu rüyayı gören kişinin ibadet amaçlı bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuk ile huzur bulacağına yorumlanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

CAPTCHA


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.