İzmir Yılbaşı Programları 2018

İzmir Yılbaşı Programları 2018
İzmir Yılbaşı Programları 2018

İzmir Yılbaşı Programları 2018

Yeni yıl coşkusu birçok şehirde olduğu gibi İzmir içerisinde de büyük bir sevinçle karşılanıyor. Bu anlamda 2018 yılbaşı programları konusunda farklı seçeneklere ulaşmak mümkün. İzmir yılbaşı programları 2018 yılı için farklı mekanlarda, farklı temalar ve eğlenceler ile düzenlenmektedir. Konserler, fasıl grupları, lezzetli menüler ve sürpriz şovlar ile birçok organizasyon yapılıyor.

Kutlama yapmak isteyen herkes kendi istek, bütçe ve beklentilerine göre kolaylıkla aktivite ve mekan bulabilecektir. Hem fiyat seçenekleri hem de eğlence türü açısından karşılaştırmalar yapılarak rezervasyonlar mutlaka önceden sağlanmalıdır. Mekanlar içerisinde yer bulma sıkıntısı yaşanabilir. Özellikle rezervasyon işini son haftaya bırakanlar, bu konuda zorluk yaşayabilirler.

Birçok mekan, katılımcı sayısına göre özel indirim ve fırsatlar da sunmaktadır. Bu anlamda erken rezervasyonun da faydaları olacaktır. Otel içerisinde düzenlene yeni yıl programlarına katılmak isteyen ve aynı zamanda otelde o gece konaklamayı düşünen misafirler ise, yerlerini önceden ayırtmayı ihmal etmemelidir. İzmir yılbaşı programları 2018 senesi için en eğlenceli alternatifleri ile misafirlerini bekliyor.

İstanbul yılbaşı programları 2018 makalemiz için linke tıklayın.

1. Kaya Hotel & Thermal Convention – Berkay Konseri

200 TL ve 450 TL aralığında değişiklik gösteren masa fiyatları, 5 aşamalı set menüsü ve şarkıcı Berkay’ın keyifli konseri ile Kaya Hotel’de yeni yıl partisi sunuluyor. Dileyenler konaklama için de oteli tercih edebilir ve yeni yıla özel fiyatlardan faydalanabilir. Konaklayan misafirler için 1 Ocak günü özel kahvaltı sunumu yapılmaktadır.

2. Deep House Lounge 2018 Yılbaşı Partisi

Ümit Peynircioğlu ve Göktuğ Gönce’nin DJ kabininde olacağı Deep House Lounge yeni yıl partisinde, limitsiz yerli ve yabancı içki olanağı sunuluyor. Fiyatlar için mekan ile görüşülmesi gerekmektedir. Dans ve müzik ile yeni yıla girmek isteyenler için ideal bir seçenek.

3. Alaçatı 2018 Yılbaşı Sokak Partisi

Alaçatı Turşu’da gerçekleşecek olan sokak partisinde, eğlenceli yeni yıl partisi ve limitsiz içki fırsatları sunuluyor. Fiyat için mekanla görüşülmesi gerekmektedir.

izmir yılbaşı programları 2018 eğlenceleri
izmir yılbaşı programları 2018 eğlenceleri

4. Mövenpick Hotel 2018 Yılbaşı Partisi

Başarılı aşçı Murat Yıldız tarafından özenle hazırlanan beş seçenekli set menü sunumu ile birlikte, 2018 senesinin ilk saatlerine keyifli bir adım atılmasını sağlayacak “Ottoman Express Orkestrası”nın caz konseri eşlik etmektedir. Yemek esnasında ise fasıl grubu olacaktır. Kişi başı 319 TL’lik fiyatlar ile yılbaşı organizasyonu sunuluyor. İzmir yılbaşı programları 2018 senesi için en özel organizasyonlardan birisidir.

5. Ooze Venue 2018 Yılbaşı Programı

Başarılı gruplar arasında yer alan Kaset ve Baskın yeni yıl gecesi Ooze Venue sahnesinde misafirleri ile buluşacak. Toplamda 2500 kişilik bir yılbaşı partisi olması planlanıyor. Giriş ücreti olmamakla birlikte, bar konsepti bu özel gecede de aynı şekilde devam edecek. Dans ve müzik ağırlıklı bir yeni yıl eğlencesi isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

6. Ilıca Hotel Çeşme Yılbaşı Programı 2018

Sürprizler ile dolu yılbaşı gala eğlencesi ve lezzetli yılbaşı menüsü Çeşme Ilıca Hotel’de misafirlerini bekliyor. O Ses Türkiye Finalisti Cihangir Moralı ve Grup Albatros ile yeni yıl kutlaması düzenlenecek. Özel gece, otel içerisinde düzenlenen bir kokteyl ile başlamaktadır. 249 TL’lik bir fiyat sunumu bulunmaktadır. Otelde konaklamak isteyenler için o güne özel indirimler uygulanacaktır.

7. Lidaki Restaurant 2018 Yılbaşı Programı

Taverna müziği, gece sonunda çıkacak olan oryantal şovu ve fasıl grubu ile misafirlerine keyifli bir gece sunan Lidaki Restaurant’ta, içkini al gel kampanyası devam ediyor. Zengin yemek menüsü ve gece sonunda ikramlıkları dahil kişi başı 135 TL. Alkolsüz içkiler sınırsız şekilde kullanılabilmektedir.

8. Etçibaşı Hayalpark Restaurant 2018 Yılbaşı Balosu

Solisti, fasıl grubu, komedi şov programı ve dans gösterileri ile yılbaşı programını sunan Etçibaşı Hayalpark içerisinde de yemekli bir eğlence organizasyonu gerçekleşecek. Yetişkinler için 230 TL, çocuklar için 110 TL olarak ücretler belirlenmiştir. 10 kişi ve üzerinde olan rezervasyonlarda 220 TL fiyat verilmektedir.

9. Renaissance İzmir Hotel 2018 Yılbaşı Partisi

DJ Moris ile birlikte düzenlenecek olan yeni yıl partisi için giriş ücretleri 139 TL ile 169 TL arasında değişiyor. Gece boyunca dans, müzik ve eğlence durmadan devam edecek. Gece sonunda otelde konaklamak isteyen misafirler için özel indirimler uygulanmakla birlikte, 1 Ocak sabahı için kahvaltı programı da sunuluyor.

10. Şeker Pub 2018 Yılbaşı Partisi

Giriş ve bir içki ücreti 40 TL olan yılbaşı partisinde, sürpriz çekilişler ve canlı müzik eğlencesi sunulmaktadır. Dans ve eğlence konseptli yılbaşı partilerinden birisidir.

11. Josephine – Yeni Yıl Partisi 2018

Limitsiz yerli ve yabancı içki konsepti ile 150 TL’lik fiyat sunan Josephine yılbaşı partisinde, Murat Çakır ve Emirhan Aydın DJ bölümünü paylaşacak. 2018 yılına özel bir yılbaşı partisi planlandığı söyleniyor.

12. Container Hall New Year Party 2018

Uluslararası başarıları ile ismini duyurmayı başaran Mahmut Orhan, Manuel Riva ve Sezer Uysal’ın DJ kabininde olacağı yeni yıl özel partisinde, 78 TL’lik bilet fiyatları sunuluyor. Eğlence ve müzik dolu bir yeni yıl partisi için Container Hall düşünülebilir.

13. Crete Folkart 2018 Yılbaşı Programı

Avıla Fasıl, Oryantal Nataly, Zenne Alex Show ve Sürpriz Çekilişlerin yapılacağı özel gecede, 189 TL’lik fiyatların sunulduğu özel lezzetler ve eğlenceli dakikalar misafirlerini bekliyor.

14. Keyifte Meyhane 2018 Yılbaşı Programı

Fasıl grubu ve gece 12’den sonra DJ performansı ile yemekli organizasyonunu sunan Keyifte Meyhane, yeni yılı Alaçatı’da karşılayacak olanlar için hazırlanıyor. Kişi başı 229 TL’lik bir ücret sunulmaktadır.

15. Best Western Premier Karşıyaka Yılbaşı 2018 Programı

Almina ve Aldo’nun muhteşem sahne gösterileri ile birlikte lezzetli bir menünün sunulduğu özel yılbaşı programında sürpriz eğlenceler de yer alıyor. 179 TL ile 229 TL aralığında değişen masa fiyatları bulunmaktadır. Gece sonunda otelde konaklamak isteyen misafirler için indirim fırsatı sunulmaktadır.

16. Mavibahçe’de Yeni Yıl Partisi

Tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek olan yılbaşı partisinde, Mavişehir AVM’nin sunduğu birçok özel program yer alıyor. DJ eşliğinde dans ve müzik eğlencesi ile birlikte, sürpriz şov, dans ve çekilişler de yapılacaktır.

17. Birlik Hotel Buca Yeni Yıl Partisi

Sınırsız içki, lezzetli menüsü, fasıl grubu ve sürpriz eğlenceleri ile yeni yıl eğlencesi sunan Birlik Hotel, 160 TL’lik fiyatları ile misafirlerini bekliyor. Aynı şekilde diğer otellerde olduğu gibi, misafirler özel fiyatlardan faydalanarak o gece otelde konaklayabilirler. Gece 1’den sonra çorba servisi sunulmaktadır.

18. Bizim Bahçe Kır Restaurant Yeni Yıl Partisi

Özel ve lezzetli menüsü, canlı müzik keyfi ve sürpriz eğlenceleri ile keyifli bir yılbaşı programı sunan Bizim Bahçe, 109 TL’lik fiyatları ile misafirlerini beklemektedir. Gece boyunca sınırsız yerli ve alkollü içki servisi olacaktır.

19. Escape to City Christmas Party

Yelki’de kurulan bir karavan çevresinde, özel ve özgün bir yılbaşı partisi geçirmek isteyenler, 175 TL’lik özel programa katılabilir ve dış mekanda yeni yıl partisinin keyfini diledikleri gibi yaşayabilirler. Sınırsız içki konsepti ile birlikte sürpriz şov ve mini konserler düzenlenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here