Bir Yaş Doğum Günü İçin En Eğlenceli 5 Parti Teması

Bir Yaş Günü İçin En Eğlenceli 5 Parti Teması
Bir Yaş Günü İçin En Eğlenceli 5 Parti Teması

Bir Yaş Doğum Günü Partisi

Bebekler için doğum günü organizasyonu planlamak hem keyifli hem de çok daha farklı bir hazırlık süreci gerektiriyor. Bebeğin cinsiyeti, renkler, çizgi film kahramanları ve buna benzer pek çok detay ile farklı ve eğlenceli doğum günü temaları oluşturulabilir. Bir yaş günü partisini çok daha özel hale getirmek için organizasyonda yer alacak her ürünü birbirine uyumlu şekilde seçmek ise en önemlisi. Bebeklerin kıyafetlerinden pasta seçimine, mekan süslemelerinden servis ürünlerine kadar hepsinde aynı temanın görülmesi gerekiyor. En çok tercih edilen 5 doğum günü parti teması ile bebeklerin birinci yaşı için unutulmaz doğum günleri yaşamak mümkün olacak.

1. Çizgi Film Kahramanları ile Masalsı Bir Parti

Bir yaş doğum günü partisinde bebekler için çizgi film kahramanlarının basılı olduğu parti malzemeleri ile bir organizasyon düzenlenebilir. Aynı şekilde bebeklere özel kostümler de aynı temada olacak şekilde dikilebilir. Böylelikle çok uyumlu ve eğlenceli bir organizasyon teması sağlanacaktır. Renkler, desenler ve hediyelikler de buna göre hazırlanacaktır. Servis tabaklarından süslemelere, kostümlerden davetiyelere kadar her detayda belirlenen çizgi film kahramanına ait figürler olmalı. Doğum günü pastasında da şeker hamurundan yapılacak figürler temaya uygun şekilde hazırlanabilir.

2. Kostüm Partili Doğum Günü

Sadece bebeğin değil katılan herkesin de dahil olabileceği bir parti organizasyonu olacaktır. Belirli bir tema altında ya da serbest olacak şekilde herkes kostüm ile katılabilir. Unutulmaz ve oldukça özgün bir birinci yaş doğum günü partisi olacaktır. Farklı bir kutlama arayanlar için kostüm partisi oldukça ideal bir seçimdir. Belirli bir renk ya da güne göre de giyinilebilir. Bebeklere özel olarak dikilecek kostümler de çok sevilecektir. Kostüm ile yapılan birinci yaş günü partisi en unutulmaz günler arasındaki yerini alacaktır. Bebek ile annenin kostümünün aynı şekilde dikildiği partiler de oldukça keyifli ve unutulmaz olabilir.

Bir Yaş Doğum Günü Partisi
Bir Yaş Doğum Günü Partisi

3. Sirk Renkleri ve Desenleri

Doğum günü organizasyonunu bir sirke dönüştürmeye ne dersiniz? Sirk renkleri ve desenleri ile yapılan süslemeler her mekana yakışacaktır. Kırmızı, beyaz ve sarı gibi renklerin ağırlıkta olacağı bu organizasyonda bebeğiniz bir balerin, dansçı ya da sirkin en sevimli insanı haline dönüşebilir. Bolca hayvan figürlerinin de yer alması gerektiği bu organizasyon karnaval havası da yaşatacaktır. Doğum günü pastası üzerinde de sirk eğlencelerinin detayları yer alabilir. Aynı şekilde kutlama alanının girişi bir sirk girişi gibi süslenebilir. İçeride de aynı detaylar elbette devam edecektir.

4. Yaz Aylarında Bahçe Partisi

Yaz mevsiminde planlanacak bir birinci doğum günü partisi için bahçede yapılacak organizasyonlar da çok eğlenceli olacaktır. Ahşap ağırlıklı masa ve sandalyeler ile süslemelerin kurulacağı bahçeler ışıklar ile daha dikkat çekici hale getirilebilir. Bebek için alınacak her üründe de doğa desenleri olabilir. Bahçe keyfi günün her saatinde ışıklar ve oturma alanları ile birlikte devam edebilir. Taze ve meyveli içecekler ile ikramlıklar yaz partilerine çok yakışacaktır. Aynı zamanda bahçede yere serilecek piknik örtüleri de eğlenceli bir parti yaşanmasını sağlayabilir.

5. Hayvan Sevgisinden Yola Çıkmak

Hayvan figürlerinin bolca yer aldığı parti malzemeleri günümüzde en çok tercih edilen bir yaş günü organizasyonlardandır. Hayvan sevgisinin aşılanacağı ve bebeklerin de çok hoşuna gidecek bu partide gerçekten ev hayvanları ile de bir kutlama yapılabilir. Servis ürünlerinde, hediyeliklerde ve süslemelerde en sevimli hayvanların yer alacağı bu kutlama da doğum günü pastası da hayvan figürleri ile süslenebilir. Hayvan figürlerinin yer aldığı her şeyi bebekler çok sevecektir.


Bu makale bir reklam çalışmasıdır. Yukarıda yer alan likteki firma ile ilgili sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here